SpaceLetter – przestrzeń nowych możliwości


Kooperatywy i projekty.

Pamiętaj, że nie jesteśmy fabryką nowinek technicznych. Nie działamy dla zysku. Jesteśmy obywatelskim projektem non-profit, który bada na jakich zasadach działa rzeczywistość, dzieląc się w miarę możliwości owocami swoich doświadczeń oraz wiedzą tematyczną, związaną z obsługą tych wynalazków.

Każdy projekt oraz komputer analogowy z kursem obsługi, powstaje w wyniku wielu miesięcy pracy, testów i badań. Koszty tych działań w 100% pokrywa zespół badawczy. Kooperatywy umożliwiają pokrycie części kosztów tych badań oraz korzystanie z efektów naszej pracy w ramach inicjatywy Laboratoria Domowe oraz oferty KURSÓW ON_LINE, organizowanych w ramach projektu.

Zapraszamy do naszego SpaceLettera. Możesz dołączyć do interesującej Cię Kooperatywy projektowej.

Możesz wybrać konkretną listę mailingową z interesującym Cię tematem oraz dołączyć do Kooperatywy:

Kom-logi w pracy

Jeśli używasz naszych wynalazków w swojej pracy zawodowej, zasil od czasu do czasu Fundację, dzięki której powstało wspierające Cię urządzenie.

Każdy projekt wymaga nakładu sił i środków.
Dzięki Kooperatywom możemy rozwijać różne ciekawe i unikalne inicjatywy.
Czuj się zaproszony.

Minimalna Kooperatywa, która uruchamia projekt, to 10 osób /w przypadku niektórych większych inicjatyw zbieramy się w większych grupach/.

Sponsorzy, dotacje i ceny.

Komputery analogowe z kursami ich obsługi udostępniamy w różnych cenach. Koszt udziału w poszczególnych projektach jest obniżany w ramach różnych form wsparcia oraz dotacji, które otrzymujemy od naszych sponsorów*. Wszystkie informacje na temat kosztów udziału w projektach przesyłamy przez nasz SpaceLetter. Zapisz się do interesującej Cię Kooperatywy i korzystaj ze specjalnych warunków oraz ofert.

*Jak zostać sponsorem? Napisz do nas.


Łączy nas Wszechświat nowych możliwości!


Zapraszamy do korzystania z potencjału naszych projektów,

Fundacja Harmonicznej Fali | Łączy nas wrażliwość


4 Responses to SpaceLetter – przestrzeń nowych możliwości

 1. Jolajola napisał(a):

  Ciesze się, że Jesteście 🙂

 2. Jolajola napisał(a):

  Juz teraz jestem bardziej szczęśliwa, że ponownie będę uczestniczyć w Tele13, chociaż Harmoniczną Falę czuję teraz i co jakiś czas nonstop 🙂

 3. Lab napisał(a):

  Dziękujemy Jola, zapraszamy na sesje. Moc jest z nami 🙂

 4. Grzegorz Kubica napisał(a):

  Korzystam. Wspieram i się Rozprzestrzeniam (:

Dodaj komentarz