SpaceLetter – przestrzeń nowych możliwości


Kooperatywy i projekty.

Pamiętaj, że nie jesteśmy fabryką nowinek technicznych. Nie działamy dla zysku. Jesteśmy obywatelskim projektem non-profit, który bada na jakich zasadach działa rzeczywistość, dzieląc się w miarę możliwości owocami swoich doświadczeń oraz wiedzą tematyczną, związaną z obsługą tych wynalazków.

Każdy projekt oraz komputer analogowy z kursem obsługi, powstaje w wyniku wielu miesięcy pracy, testów i badań. Koszty tych działań w 100% pokrywa zespół badawczy. Kooperatywy umożliwiają pokrycie części kosztów tych badań oraz korzystanie z efektów naszej pracy w ramach inicjatywy Laboratoria Domowe.

Zapraszamy do naszego SpaceLettera. Możesz dołączyć do interesującej Cię Kooperatywy projektowej.

Wybierz listę mailingową z interesującym Cię tematem i dołącz do Kooperatywy:

Kom-logi w pracy

Jeśli używasz naszych wynalazków w swojej pracy zawodowej, zasil od czasu do czasu Fundację, dzięki której powstało wspierające Cię urządzenie.

Każdy projekt wymaga nakładu sił i środków.
Dzięki Kooperatywom możemy rozwijać różne ciekawe i unikalne inicjatywy.
Czuj się zaproszony.

Minimalna Kooperatywa, która uruchamia projekt, to 10 osób /w przypadku niektórych większych inicjatyw zbieramy się w większych grupach/.

Sponsorzy, dotacje i ceny.

Komputery analogowe z kursami ich obsługi udostępniamy w różnych cenach. Koszt udziału w poszczególnych projektach jest obniżany w ramach różnych form wsparcia oraz dotacji, które otrzymujemy od naszych sponsorów*. Wszystkie informacje na temat kosztów udziału w projektach przesyłamy przez nasz SpaceLetter. Zapisz się do interesującej Cię Kooperatywy i korzystaj ze specjalnych warunków oraz ofert.

*Jak zostać sponsorem? Napisz do nas.


Łączy nas Wszechświat nowych możliwości!


Zapraszamy do korzystania z potencjału naszych projektów,

Fundacja Harmonicznej Fali | Łączy nas wrażliwość