Pan M.

Pan M.
Wizjoner, wynalazca, społecznik i humanista,

pasjonat, miłośnik matematyki, kosmosu i astronomii. Podróżnik.


Badacz zjawisk astrofizycznych, matematycznych, cybernetycznych, przyrodniczych, filozoficznych i socjologicznych. Podróżnik. Twórca koncepcji matematyki zerowej oraz idei techno-zoficznych, łączących technologię z filozofiami życiowej harmonii. Pomysłodawca kilku idei technicznych oraz matematycznych.

Współwłaściciel kilkunastu patentów. Założyciel MerhlinLaboratory, współtwórca sukcesu kilku inicjatyw społecznych i gospodarczych.

Do 2000 roku zawodowo zaangażowany w reformy systemów politycznych i społecznych. Jeden z fundatorów Fundacji Harmonicznej Fali. Twórca metody ITE | Interaktywna Technika Eustres oraz modułów treningowych oraz interaktywnych zajęć, poszerzających możliwości umysłu, zwiększających odporność na stres.

Entuzjasta ruchów reformacyjnych. Zaangażowany we wsparcie ludzi, walczących o konstytucyjne prawa do wolności słowa, wyznania i przekonań. Na początku lat 90-tych, podczas edukacji poza Polską, wspierał organizację nowych ruchów społecznych i politycznych na terenie Europie Wschodniej.

Kontrabasista, pianista oraz kompozytor, grafik, pisarz i poeta.

W ciągu ostatnich 16 lat opublikował blisko 3 tysiące tekstów, opowiadań i baśniowych spektakli, których przesłaniem jest osobista wolność. Założyciel Eksperymentalnych Teatrów Audio Wizualnych. W jego „dorobku artystycznym” znajdują się liczne publikacje oraz książki /wydane i jeszcze niewydane/, 3 płyty Start2Stars, albumy Vilandia,  najnowsza kolekcja kompozycji TELEPØRTER oraz wiele innych form muzycznych, graficznych oraz audiowizualnych.

W 2017 roku rozpoczął nowy projekt „Expanse of the silence”. Projekt jest cyklem rejestracji ciszy w różnych miejscach świata, z zastosowaniem mikrofonów próżniowych oraz rejestratorów, pracujących w technologii AIR | Analogs InSound Recorders.Lubię anonimowość, zagadki i sok z grapefruita.


merhlin.com
soundcloud/merhlin
NOWY PROJEKT: T E L E P O R T E R


Teleportery są sonicznymi pojazdami, tworzonymi w przestrzeni dźwięku. Podróż Teleporterem przypomina poruszanie się widną windą, która zatrzymuje się na wybranych przez podróżnika piętrach czasu. Teleportery są nagrywane w  technologii mikrofonów wodorowych. Umożliwiają połączenie z przestrzenią, wolną od psychosmogu, nadawanego na niskich wibracjach lęku.

Pod spodem fragment przygód na poziomie -32, 256 alikwotu fali wodoru.

Teleportery mają różne rozmiary. Największy ma 1440 minut i umożliwia podróż, trwającą 24 godziny. CDN.

~