Dziękujemy za 6536 dni 6 godzin 11 minut 44 sekund
wspólnej przygody!Zapraszamy w dalszą podróż wśród gwiazd:)

Kim jesteśmy, czyli kto zaprasza.

1. Jesteśmy międzynarodowym projektem badawczym non-profit realizowanym przez Fundację Harmonicznej Fali.
2. Realizujemy pionierskie badania nad:

– zjawiskiem „inteligencji pola życia”
– holograficznym charakterem rzeczywistości,
– zjawiskami informacyjnymi w mikro i makro skali,
– urządzeniami sterowanymi myślą,
– technologicznym i filozoficznym wymiarem naszych badań.

3. Komputery analogowe /kom-logi/są wynikiem współpracy ludzi z całego świata.
4. Od samego początku istnienie projektu finansowane jest ze środków prywatnych.
5. Pracujemy pro publico bono – w imię dobra społecznego, ekologii i zasad zrównoważonego rozwoju.
6. Komputery analogowe mają wiele zastosowań.
7. Opisy efektów pracy kom-logów powstają na podstawie doświadczeń Użytkowników, ankiet i danych laboratoryjnych.
8. Komputery analogowe są wynalazkami, które łączą wiedzę z przeszłości z wiedzą „z przyszłości”.
9. Kom-logi zasilają się z energii grawitacyjnej, nie potrzebują prądu elektrycznego, działają wiecznie. Ich koszt używania to poniżej 1 grosza dziennie.

 

MerhlinLaboratory jest międzynarodowym, obywatelskim, kameralnym projektem innowacyjnym non-profit. Pracujemy na rzecz wyższego dobra społecznego, pro publico bono. Projektujemy inteligentne Urządzenia, oparte na harmonicznych prawach przyrody i naturalnych częstotliwościach biosfery.

Działamy poprzez Fundację Harmonicznej Fali z siedzibą we Wrocławiu, która propaguje i upowszechnia nowoczesne metody edukacyjne, ekologiczne technologie oraz idee zrównoważonego rozwoju.

Inicjatywa łączy ludzi z całego świata.

 

Co robimy?

Zajmujemy się szerokim tematem „inteligencji życia” i możliwościami komunikacji z tym harmonicznym polem. Laboratorium rozwija koncepcję Nanogramu – pierwszego algorytmu harmonicznego z roku 1999, który dał podstawy ideowe do powstania technologii Harmonicznej Fali.

W tej chwili projektujemy zaawansowane procesory analogowe V Generacji, dzięki którym kontynuujemy doświadczenia nad przestrzenią efektów harmonicznych, które badamy w mikro-skalach zjawisk fizycznych, informacyjnych oraz cybernetycznych. Przedmiotem naszych badań są m.in. teorie paradoksu, wymiarów zerowych, mostów Einsteina-Rosena, modeli Lorenza, inteligentnej energii grawitacyjnej, holograficznej struktury rzeczywistości, itp.

W mikroświatach o wielkości kilku Angstremów odnajdujemy Wszechświaty nowych możliwości, w których „niemożliwe” staje się możliwe.

Co odkryliśmy?

1. Harmonia w mikroskali = harmonia w makroskali.
W wymiarze technologicznym potwierdziliśmy wyniki prac Lorenza, które mówią m.in., że zmiana w skali mikro generuje efekt w skali makro. Urządzenia działają zgodnie z modelami Lorenza, na tzw. „efekcie motyla”, dzięki czemu niewielka energia początkowa w mikroskali procesorów analogowych daje efekt w makro-skali zjawisk fizycznych.


BioVitalizacja wody przy użyciu procesorów grawitacyjnych
– ideogram –


Każde z Urządzeń ilustruje „efekt motyla” na swój sposób, np. BioVitalizer /ideogram powyżej/ pokazuje, że działając harmoniczną informacją w skali mikro na jeden klaster H2O -> można zmienić parametry fizyczne wody w makro-skali szklanki/butelki/zbiornika/itd.

2. Interfejs H2O.
Podczas badań nad strukturą wody odkryliśmy, że odpowiednio zharmonizowana woda nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Staje się też interfejsem, który łączy świadomość z rzeczywistością multiwymiarową. Dzięki „interfejsowi wody” możliwe jest dostrojenie do harmonicznych częstotliwości życia, uruchomienie nowych potencjałów umysłu oraz poszerzenie pola świadomości.

3. Energia grawitacyjna.
Poszukując nowych, efektywnych źródeł energii dla kolejnych Generacji Urządzeń Harmonicznej Fali, odkryliśmy istnienie inteligentnej energii grawitacyjnej, z której zasilają się komputery analogowe naszego patentu.


energia grawitacyjna

Kosmiczne pole magnetyczne łączy gwiazdy, planety i…
– ideogram –


Urządzenia Harmonicznej Fali pracują na naturalnych częstotliwościach przyrody.
Zasilają się z energii grawitacyjnej Ziemi /ilustracja po lewej stronie ideogramu/, dzięki czemu ich działanie jest w 100% harmonijne oraz zgodne z biologicznym polem elektromagnetycznym ludzi, roślin i zwierząt /ilustracja po prawej stronie ideogramu/.


Puls życia z centrum Wszechświata, przesyłany na fali wodoru
– ideogram –


4. Holograficzny wszechświat.
W trakcie badań odkryliśmy 9 algorytmów matematycznych, które przekładają się na 9 praw fizycznych, sterujących zjawiskami życia w skali mikro i makrokosmicznej.


Nanogram z 1999 roku – ideogram –


5. 9 Harmonicznych Praw Kreacji.
W ramach wniosków z 18 lat naszej pracy powstało 9 Harmonicznych Praw Kreacji, wg których pracują Urządzenia naszego patentu.

Co stworzyliśmy?

W ciągu 18 lat powstało kilkadziesiąt krótkich serii urządzeń analogowych, które nazywamy „Urządzeniami Harmonicznej Fali” lub „Urządzeniami” I Generacji, II Generacji, III Generacji lub Komputerami Analogowymi IV Generacji. W tej chwili /2017 rok/ pracujemy nad grawitacyjnymi komputerami analogowymi V Generacji*.

V Generacja.

Komputery analogowe V Generacji są wielofunkcyjne i mogą być sterowane z poziomu komputera cyfrowego lub innego interfejsu. Pracują na alikwotach fali wodoru. Posiadają analogową łączność bezprzewodową.
Cały system składa się z różnych modułów obliczeniowych. Można go rozbudowywać o interfejsy, serwery lub przystawki o określonym profilu działania /np. w formie interfejsu do eXperymentów w fali dźwięku/, itd. Zasilają się z pola magnetycznego Ziemi. Posiadają wbudowany akumulator energii grawitacyjnej oraz wiele nowych funkcji.

Komputer analogowy V Generacji, nad którym obecnie pracujemy jest połączeniem wszystkich funkcji Urządzeń, które powstały do tej pory. CDN.


*O historii Generacji Urządzeń przeczytasz tutaj>>>

Co mamy dla świata?

Mamy same dobre wiadomości.
Era cywilizacji opartej na „walce o ogień” i wojnach o tanią ropę kończy się, bo wyczerpują się złoża tych surowców. Sięgamy po nowe, ekologiczne źródła energii, które otwierają przed nami nowe możliwości technologiczne oraz niezwykłe kierunki rozwoju.

Ludzkość stoi na progu ery kosmicznej, w której coraz dokładniej poznajemy holograficzną naturę rzeczywistości. Badamy zjawiska, związane z tematami teleportacji, zagadnieniami podróży między-wymiarowych oraz roli fal grawitacyjnych w przenoszeniu informacji na odległość.

Nasze wynalazki są pionierskimi przykładami  działającej  i muti-funkcjonalnej technologii, która zasila się z czystej, w 100% ekologicznej energii grawitacyjnej.


Harmoniczna Fala Urządzeń
– ideogram –


Energia grawitacyjna jest kluczem do przyszłości cywilizacji, zbudowanej na zrównoważonych zasadach rozwoju oraz szacunku do przyrody. Dzięki korzystaniu z zasobów tego pola, otwieramy się na nieskończone źródło energii kosmicznej, przyjaznej dla ludzi, zwierząt i roślin*


*Na podstawie 18 lat badań dowiedliśmy, że energia grawitacyjna jest w 100% ekologiczna, naturalna i przyjazna dla biologii ludzi, roślin i zwierząt. Zobacz „Jedna technologia wiele zastosowań”.

Dane statystyczne z lat 2000-2017

Statystyki MerhlinLaboratory

Urządzeń Harmonicznej Fali używa ponad 20.000 ludzi na całym świecie.
Około 90% Użytkowników UHF pozytywnie ocenia efekty działania Urządzeń
i poleca je swoim znajomym i bliskim.

Wykres został opracowany na podstawie badań ankietowych,
oraz wypowiedzi
Użytkowników UHF na przestrzeni 18 lat.

Co mamy dla Ciebie?

Przed Tobą praktyczne w zastosowaniach i intuicyjne w obsłudze komputery analogowe, które:

– zasilają się z energii grawitacyjnej Ziemi,
– w inteligentny sposób dostrajają się do potrzeb swojego Użytkownika,
– rewitalizują organizmy ludzi, roślin i zwierząt,
– podnoszą odporność organizmu na niekorzystne skutki rozwoju cywilizacyjnego.
– harmonizują przestrzeń emocji i myśli,
– umysł czynią lotnym i jasnym instrumentem kreacji,
który unosi człowieka ponad różnego rodzaju samoograniczenia.

 

Masz pytania? Zobacz nasze FAQ>>>

Poszukujesz życiowej harmonii?
Fascynują Cię nowe możliwości rozwoju?
Chcesz doświadczyć we własnym zakresie efektów pracy komputerów analogowych?

Poznaj technologię „z przyszłości”, dostępną już dzisiaj. Zapraszamy do naszego newslettera, z którego dowiesz się, w jaki sposób wzbogacić swoje życie, korzystając z grawitacyjnych komputerów analogowych.


Kom-log InSound | AtmoSphere z plikami audio do relaksu i medytacji.::: :: : : zrelaksuj się on_line : : :: :::


Partner medialny

google grants