W trakcie doświadczeń z modelem Bio2O oraz Bio2O|SONIC
powstał komputer analogowy pod nazwą Doktor (H).


Dr (H) jest pierwszym komputerem analogowym, w którym zastosowaliśmy dwu-funkcyjny skaner dotykowy oraz dodatkowy skaner do matryc suplementacyjnych.

Zastosowania

Do programowania efektów na poziomie biologicznym, zobacz instrukcję w dalszej części opisu.

Opis Techniczny

Dr (H) jest inteligentnym komputerem analogowym, zbudowanym na architekturze kom-loga Bio2O V Generacji. Poszerzyliśmy jego możliwości o dodatkowy interfejs próżniowy i wygodny dwu-funkcyjny skaner dotykowy, umieszczony na obudowie.

Skaner.

Dr (H). Zdjęcie prototypu. Wygląd może ulec zmianie.

Kom~log odczytuje dane od użytkownika poprzez skaner dotykowy i przekazuje je przez interfejs próżniowy do swojego centrum obliczeniowego, gdzie harmonizuje otrzymane informacje i nadaje zwrotny sygnał harmoniczny do Użytkownika.

Dwu-funkcyjny skaner.
Harmoniczna fala dociera do Użytkownika poprzez kciuki, dotykające skanera, który pełni również funkcję interfejsu nadawczego.

Szybkość działania.
Zastosowanie procesorów V Generacji sprawia, że efekt jego pracy jest bardzo szybki. Już jedna sesja z Dr (H), to znaczna poprawa samopoczucia w ciągu kilkunastu sekund.

Programowanie kom~loga.
Skaner z procesorem próżniowym ułatwia komunikację z komputerem, co jest ważne w przypadku osób, które dopiero zaczynają pracować nad zdolnością do koncentracji.

Dobry na start.
Działanie tego kom-loga jest w pełni automatyczne i harmoniczne w efektach. Co ważne, cybernetyczny doktor działa niezależnie od stanu psychoemocjonalnego Użytkownika. Po jego pomoc można sięgnąć również w chwilach, w których samopoczucie nie jest najlepsze.

Dr (H) jest więc idealnym komputerem analogowym dla osób, które chcą zacząć korzystać ze wsparcia ze strony wynalazków Harmonicznej Fali. Ten kom~log jest bajecznie prosty w użyciu:)

Regulamin wizyty u Dr (H).

1. Stawiasz szklankę wody ok. 150 do 200 ml na Dr (H).
2. Dotykasz kciukami 2 punktów skanera z boku obudowy.
3. Koncentrujesz się na tym, co chcesz osiągnąć /np. poprawa samopoczucia, lepszy sen, więcej energii do działania, itp. Lista spraw jest nieograniczona:) /.
4. Po kilku sekundach otrzymasz „odpowiedź” od doktora. Kom~log komunikuje się z Użytkownikiem strumieniem danych, które odbiera się np. jako przyjemny prąd w ciele, jasność myśli, poczucie większej przestrzeni i rozluźnienie, itp./.
5. Czas sesji ustalasz sam. Z naszych doświadczeń wynika, że człowiek w dobrym zdrowiu potrzebuje kilka, kilkanaście sekund kontaktu z Dr (H).
6. Dla utrwalenia efektu wypijasz szklankę wody z bio-informacją, przepisaną przez Dr (H)*.

Czas sesji ustalasz sam. Wystarczy kilka, kilkanaście sekund. Wyczujesz kiedy skończyła się wizyta. Doktor ma maksymalnie kilkadziesiąt sekund na jednego pacjenta:)


* Doktor (H) przygotowuje wodę, której smak zmienia się, a działanie zależy od celu sesji.

Jak zamówić swój model DR(H) z kursem obsługi.

Przypominamy, że komputery analogowe V Generacji dostępne są wyłącznie w ramach Kooperatyw, z dopłatami ze środków Fundacji Harmonicznej Fali.

Budżet projektu: [pfund-gift-goal campaign_id=”6274″]
Wysokość dotacji z FHF: 5000 PLN
Koszt jednostkowy udziału w projekcie: 1000 PLN.
Ilość osób w Kooperatywie Dr (H): 10

Termin realizacji: 10-11.2017.

Rezerwacja miejsca: http://merhlin.pl/kooperatywy/drh-cybernetyczny-doktor/

Status projektu: Aktywny

Postęp w zbiórce funduszy:
[pfund-progress-bar campaign_id=”6274″]


Oferta ważna do dnia 29.10.2017

Dr (H) Twój domowy doktor.
Pokochasz go od pierwszego kontaktu:)

Zadaj pytanie i stwórz dyskusję.

Nie masz uprawnień do zadawania pytań
New User Registration
*Pole wymagane